Jdi na obsah Jdi na menu
 


zivotopisdemi

 
 Dátum narodenia: 20. 08.199208.1992
Místo narození:
Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev
Výška: 165 cm
 

Životopis

Demi Lovato se narodila 20.8. Demi Lovato sa narodila 20.8. 1992 v Dallasu. 1992 v Dallase. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato. Jej skutočné meno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas a Madison. Má dve sestry, Dallas a Madison. Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Táto americká herečka sa prvýkrát objavila v televízii v seriáli "Barney a Friends" kde si zahral postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez. Tu sa tiež zoznámila so svojou najlepšou kamarátkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Je tiež dobrá pianistka, gitaristka a skladateľka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Ďalší seriál v ktorom účinkovala v roku 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Tu si zahrala 14tich ročnou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Potom nasledoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Najviac jej asi preslávil film Camp Rock, kde si zahrala hlavnú postavu Mitchie Torres so skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.Hrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez Tento film od legendárneho Walta Disneya zožal v Amerike taký úspech ako HSM alebo Hannah Montana.Hrála aj princeznú Rosalindu (Rosie) vo filme Princess protection program, spoločne so svojou najlepšou kamarátkou Selenou Gomez

23. 23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. septembra vyšiel jej prvý album Nechcem Forget na ktorom sa podieľali aj Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back. Prvý pilotný singel má názov Get Back.


  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář